Straipsniai » Technologijos » Akumuliatoriai pagal modelį. JENOX akumuliatoriai

Akumuliatoriai pagal modelį. JENOX akumuliatoriai
2018-04-11

Akumuliatorius – prietaisas, kuris yra skirtas kaupti energiją. Aukumuliatoriai reikalingi lengviesiems, automobiliams, mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams, jachtoms ir pan. Skirtingoms transporto priemonės tinka skirtingi akumuliatoriai. Svarbu išsirinkti tinkamą bei kokybišką įrenginį, atitiksiantį jūsų poreikius.
Šio straipsnio tema – automobilių bei kitų transporto priemonių akumuliatoriai. Akumuliatoriai pagal modelį – raktinis žodis, pagal kurį paprasta rasti norimą akumuliatorių interneto paieškos sistemoje. Išsirinkti akumuliatorių iš gausybės modelių yra be galo sunku. Tačiau jeigu tiksliai žinosite, kokio modelio jums reikia, tuomet paieškų laukas žymiai susiaurės ir surasti tai, ko reikia greičiau bei lengviau. Jeigu žinosite akumulliatoriaus rūšį, tereikės pasirinkti iš kelių siūlomų variantų pagal techninius parametrus, galingumą ir kt.
Reikiamos rūšies, modelio akumuliatorių rasite internetinėje parduotuvėje „Rytas“, kurioje prekiaujama tik naujais, aukštos kokybės akumuliatoriais automobiliams ir kitoms transporto priemonėms. Mes prekiaujame naujausias JENOX gaminiais. Siūlome šiuos akumuliatorius:
Daugeliui modernių transporto priemonių tinkantį ergonomiškąjį JENOX GOLD. Jis pasižymi papildoma paleidimo galia bei nedideliu savaiminiu išsikrovimu. Be to, šiems prietaisams nereikia priežiūros. Jiems suteikiame net 2 metų garantiją.
JENOX SVR modelio akumuliatoriai pasižymi ypač dideliu atsparumu vibracijai.

JENOX serija

JENOX CLASSIC seriją sudaro: JENOX CLASSIC 6V, JENOX CLASSIC TRUCK SHD, JENOX CLASSIC SPECIAL, JENOX CLASSIC JAPANESE.
Akumuliatoriai JENOX CLASSIC yra universaliausi, nes tinka visų tipų automobiliams. Jie yra itin ergonomiški, saugūs, tinka norintiems sutaupyti. Jiems suteikiama vienerių metų garantija.
JENOX CLASSIC TRUCK SHD akumuliatoriai, kaip jau buvo galima suprasti iš pavadinimo (truck – angl. sunkvežimis), skirti didelės galios varikliams. Jie naudojami nuo 2007 metų pagamintiems autobusams, sunkvežimiams, kai kuriems pramoniniams įrenginiams.
JENOX HOBBY 12V ypatingi tuo, jog tinka valtims su elektros varikliu, jachtoms, kemperiams, turistiniams automobiliams. Jiems taip pa taikome metų garantiją.
Internetinėje parduotuvėje „Rytas“ prekiaujama ne tik akumuliatoriais, bet ir pavarų diržais, įvairios paskirties žarnomis (vandeniui, dujoms ir kt.), padangomis, kameromis, ratlankiais, dubliais, oro kompresoriais, statybine technika.


Jeigu ieškote būtent akumuliatoriaus, pasirinkite skyrelį Akumuliatoriai pagal modelį.
Visus akumuliatorius rasite ČIA .