Straipsniai » Technologijos » Šilumos siurbliai Klaipėdoje

Šilumos siurbliai Klaipėdoje
2017-10-20

Šilumos siurbliai gali padėti vartotojams sutaupyti pinigų komunalinėms paslaugoms, tačiau jie turi apribojimų. Pirma, jie paprastai būna šiek tiek mažiau efektyvūs tada, kai lauko oro temperatūra yra žema (kai lauke dideli šalčiai ir pan.), nors siekiama tai tobulinti. Taip yra todėl, kad šilumos perkėlimas iš labai šaltos zonos į karštesnę reikalauja daugiau energijos nei šilumos perkėlimas tarp dviejų sričių, kurių temperatūra yra žemesnė, t.y. temperatūrų skirtumas yra mažesnis. Taip pat vidutinio klimato zonoje yra daugiau šilumos negu ten, kur vyrauja šalti orai. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad net tada, kai šalta, lauko ore vis dar yra šilumos, kurią reikia nukreipti į patalpas, tačiau šiuo atveju šilumos siurblys turi dirbti sunkiau, norint gauti šilumą. Reikės papildomos energijos, kad šilumos siurblys pagamintų pakankamai šilumos ir jūsų namai ar biuras būtų sušildyti. Taigi kuo lauke šaltesnis oras, tuo šilumos siurbliui tenka sunkesnis darbas – sušildyti lauko orą iki reikiamos temperatūros.


Reikia pasakyti, jog šilumos siurblių pagaminta šiluma nėra tokia intensyvi, kaip gaunama deginant dujas ar naftos produktus. Žmonės, kurie yra įpratę naudoti tradicines krosnis, šių įrenginių gaminamos šilumos gali neužtekti, ji atrodys per mažai intensyvi. Kiti žmonės teikia pirmenybę šilumos siurblių gaminamai šilumai, nes jie tolygiai paskirsto šilumą visame namuose, o tai reiškia, kad jūsų būste nebus šaltų, nejaukių vietų. Šilumos siurblys yra įjungiamas ir išjungiamas rečiau nei dujinė krosnis. Tai didelis jo privalumas, nes išvengiama šalto oro pūtimo per ventiliacines angas, kai sistema yra dažnai įjungiama bei išjungiama.


Įmonės Daikra gaminami šilumos siurbliai Klaipėdoje yra patikimi, kokybiški, saugūs naudoti bei ilgaamžiai. Galime pasiūlyti šių tipų šilumos siurblius: oras-oras ir oras-vanduo.
Šilumos siurblių oras-oras veikimo principas yra panašus į oro kondicionierių. Galima pasirinkti, kokį orą norime, kad jis tiektų į patalpas – šiltą ar šaltą. Tokia sistema labiausiai tinka tada, kai norima apšildyti vieną patalpą. Tokie šilumos siurbliai padeda sutaupyti pinigų ir pasiekti aukščiausią efektyvumo lygį. Šilumos siurblių oras-oras padeda pasiekti ir išlaikyti optimalią kambario temperatūrą greičiau nei naudojant šilumos siurblius oras-vanduo.


Šilumos siurblių oras–vanduo veikimo principas šiek tiek kitoks negu anksčiau minėtų siurblių. Šiuo atveju šiluminė energija atiduodama vandenyje. Naudojant tokio tipo šilumos siurblius patalpos šildomos per radiatorius ar šildomas grindis. Ši sistema tinkamiausia žmonėms, gyvenantiems standartinio išplanavimo būstuose, nes tokiais šilumos siurbliais galima vienu metu efektyviai palaikyti kelių patalpų temperatūrą.


Taigi UAB „Daikra” siūlomi šilumos siurbliai Klaipėdoje yra skirtingų rūšių bei modelių. Pasikonsultuokite su mūsų specialistais ir kartu nuspręsite, koks modelis tinkamiausias būtent jūsų būstui. Gyvenkite patogiai bei komfortiškai su mūsų šilumos siurbliais.


Daugiau apie šilumos siurblius ir jų produkciją: http://daikra.lt/silumos-siurbliai/