Straipsniai » Statyba » Fasadų valymas

Fasadų valymas
2018-10-17

Jūsų biuro pastatas yra jūsų vizitinė kortelė, todėl turite pasirūpinti, kad jis atrodytų patraukliai ir tvarkingai. Viduje ir išorėje. Purvas ant langų gali gerokai sugadinti jūsų organizacijos įvaizdį. Be to, pro purvinus langus į pastato vidų pateks mažiau dienos šviesos. Taigi tai yra ne tik estetinė, bet ir praktinė problema. Trumpai tariant, stiklo ir fasadų valymas yra nauda pastatui, malonūs įspūdžiai jūsų klientams ir motyvuojantis faktorius darbuotojams. Juk tvarkingas, spindintis pastato fasadas – iškalbingas ženklas jūsų klientams, jog švara, tvarka – jūsų prioritetas. Iš to galima spręsti, kad viskas tvarkoje ir organizacijos viduje. Be abejo, gražiame biure daug maloniau dirbti.

Kadangi pastato fasadas yra išorinis ir dažniausiai pastatai būna aukšti (pavyzdžiui, stikliniai dangoraižiai), valymo darbus atliekančių žmonių saugumas yra didžiausias prioritetas.  Valymo paslaugas teikianti įmonė privalo užtikrinti, kad bus laikomasi visų atsargumo priemonių, saugos reikalavimų.

Fasadų, stiklų valymui, jeigu norima gero rezultato, reikia naudoti kokybiškas valymo priemones bei įrangą. Ją turi šias paslaugas teikiančios įmonės. Jeigu bus valoma su nekokybiška įranga ar priemonėmis, stiklą galima pažeisti: subraižyti, atsirasti dėmių ir pan. Labai svarbu naudoti ne tik kokybiškas, bet ir kuo draugiškesnes aplinkai valymo priemones.

Liūdna, bet tenka pripažinti, jog toli gražu ne visos valymo paslaugas teikiančios įmonės į tai atsižvelgia. Mums dar labai trūksta sąmoningumo, supratimo, kad kenkdami supančiai aplinkai, kenkiame sau. Dažniausiai pasirenkamos veiksmingos, sąlyginai nebrangios valymo priemonės, o apie jų ekologiškumą nepagalvojama. Svarbu, kad jos gerai valytų, o visa kita – antraeiliai dalykai. Valymo paslaugas teikiančios įmonės supranta, kad gali netekti kai kurių klientų, nepritraukti naujų, nes ekologiškos valymo priemonės yra brangesnės, todėl padidėtų ir paslaugų kaina.

Iš tiesų, profesionalios fasadų valymo paslaugos tapo itin reikalingos tada, kai buvo pradėti statyti stikliniai dangoraižiai, kurie atrodo kur kas gražiau nei įprasti mūriniai ar plytiniai pastatai, tačiau kartu jie reikalauja kur kas daugiau priežiūros. Lietus, sniegas, dulkės, samanos, paukščių išmatos – ant stiklinio pastato fasado viskas matosi. Todėl reikia juos tinkamai prižiūrėti, t.y. reguliariai valyti.