Straipsniai » Statyba » Dėžės iš kartono

Dėžės iš kartono
2017-11-30

Norint pergabenti įvairios paskirties daiktus, pravers kartoninės dėžės. Priklausomai nuo to, kokius daiktus gabensite, galite pasirinkti iš skirtingų rūšių dėžių. Dėžės iš kartono yra pritaikytos įvairioms reikmėms – vienos iš jų su rankenomis, kitos plokščios, tinkamos knygoms ar žurnalams supakuoti, trečios tinka persikraustymų metu, pervežant drabužius ir t.t. Šiandien galite rasti platų įvairių dydžių bei rūšių dėžių pasirinkimą.

Tvirtos ir išvaizdžios dėžės

Parduotuvėje „Pakavimo prekės“ galėsite įsigyti patvarių ir puikios išvaizdos dėžių, kurios tiks įvairiems daiktams supakuoti. Prekių kataloge rasite tiek dėžių šventiniams buteliams, tiek kartoninių kubo, stačiakampio formos dėžių, universalių kartoninių dėžių bei dėžių pakabinamiems rūbams. Visi gaminiai paruošti iš itin tvirto, gofruoto kartono, apsaugančio gabenamas prekes nuo pažeidimų ir smūgių. Įdėję į jas papildomas apsaugas, galite pervežti ir trapius siuntinius.

Kartono rūšių pasirinkimas

Kartoninės dėžės skirtos ne tik daiktams pergabenti, jos taip pat atlieka apsauginę funkciją ir apsaugo gabenamus daiktus nuo pažeidimų. Kokybiškai apsaugai svarbu pasirinkti tinkamos rūšies kartoną. Mūsų parduotuvėje rasite tiek trisluoksnio, tiek penkiasluoksnio gofruotojo kartono gaminių.

Ilgaamžiškumas ir kokybė

Kiek kartų bus galima panaudoti tą pačią dėžę – tai dar vienas svarbus veiksnys, pagal kurį klientai renkasi tinkamą prekę. Paprastai ieškoma patvarios, daugkartinio panaudojimo dėžės. Kokybiškas, tvirtas, rievėtas užpilas bei lygus kartoninis sluoksnis, kuriuo padengtas dėžių viršus ir apačia leidžia nešioti prekes ne vieną kartą apsaugant dėžes nuo plyšimo.

Įsigykite kokybiškų bei tvirtų dėžių jau šiandien. Pagal individualius užsakymus galime paruošti skirtingų išmatavimų dėžes. Aukšta kokybė ir patogumas garantuoti!

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://www.pakavimoprekes.lt/kartonines-dezes