Straipsniai » Statyba » Aukščiausios kokybės metalo apdirbimo staklės

Aukščiausios kokybės metalo apdirbimo staklės
2017-10-20

Įmonė „Abplanalp“, daugiau kaip 37 metus dirbanti metalo apdirbimo srityje, būdama viena pirmaujančių Baltijos rinkoje ir nuolatos pristatinėjanti vis naujus, geriausių gamintojų produktus, pristato naujos kartos metalų apdirbimo stakles. „Haas“ kūriniai pasižymi modernumu bei patvarumu, atitinka aukščiausius keliamus gamybos standartus. Šiandien galite įsigyti visiškai naujas bei kokybiškas „Haas“ stakles savo darbui palengvinti ir taip pat gauti visą darbui reikalingą pagalbą.

Metalo apdirbimo staklių patvarumas ir kokybė

Vieno didžiausių JAV staklių gamintojo „Haas“ produkcija pasižymi aukščiausia kokybe bei ilgaamžiškumu. Šie įrenginiai savo darbą atlieka nepaprastai tikslingai, jie ritmiškai atkartoja tuos pačius veiksmus aktyviai funkcionuodami ilgą laiką. Dėl šios priežasties galima nepaprastai greitai bei kokybiškai apdirbinėti metalo žaliavas. Įsigyti šias stakles tam, kas nori profesionaliai atlikti savo darbą, yra išties puikus sprendimas. Naujo ir patikimo prietaiso dėka taip pat galima sutaupyti laiko, be to pats darbo procesas tampa malonesnis.

Kokias stakles pasirinkti?

Įmonės prekių kataloge prieinamos įsygyti šios keturių rūšių „Haas“ gamybos staklės metalo apdirbimui:

1. Tekinimo staklės
2. Horizontalios apdirbimo staklės
3. Vertikalios apdirbimo staklės
4. Pasukami stalai ir indeksai

Jeigu gerai nežinote, kokias norite įsigyti, įmonėje dirbantys specialistai padės Jums priimti reikiamą sprendimą bei rasti pačias tinkamiausias. Taip pat jie suteiks visą reikalingą pagalbą – įmontuos visą įrangą Jūsų darbo patalpoje bei išmokys tinkamai ja naudotis.

„Haas“ pagalba renkantis ir naudojant prekę

Kiekvienas klientas, įsigijęs stakles, tuo pačiu gaus visą su šiomis staklėmis dirbti reikalingą pagalbą. Naujos staklės yra atgabenamos, įrengiamos bei nuolatos rūpestingai prižiūrimos. Taip pat staklėms gali pritrūkti atsarginių dalių. Kilus tokiam atvejui, visos trūkstamos dalys bus nedelsiant atgabentos. Įmonė bendrauja tiesiogiai su gamintoju, todėl esant poreikiui gali greitai gauti trūkstamas detales bei visą apie produktą reikalingą išsamią informaciją, iš karto suteikdama ją klientui.

Metas pasirūpinti savo kokybišku darbu

„Abplanalp“ šiandien siūlo įsigyti visiškai naujas, modernias, vieno geriausių gamintojų rinkoje „Haas“ prekes, kad jūsų darbai taptų lengvesni ir suteiktų dar daugiau malonumo. Dirbant su senomis, jau susidėvėjusiomis staklėmis, neišvengiama sunkumų, jos funkcionuoja ne taip kokybiškai, veikia trumpesnį laiką. Jų priežiūrai nuolatos reikia skirti daug dėmesio ir dažnai keisti gendančias detales. Įsigiję naujas visus šiuos rūpesčius pamiršite ir jūsų darbai taps sklandesni.

Tekinimo staklės : http://abplanalp.lt/tekinimo-stakles/