Straipsniai » Nekilnojamas turtas

Sodo namelių tipai. Kokį rinktis?

2018-10-26
Mediniai sodo nameliai paprastai yra ramus prieglobstis toliau nuo intensyvaus miesto ritmo, tačiau jie nėra tiesiog iš medžio rąstų sudėliota pašiūrė. Tokie vasarnamiai turi savo istoriją, savo tipus ir, priklausomai nuo jūsų poreikio, panaudojimo būdus. Kai kurie tinkami tik vasarą, kai kuriuose galima šildytis ir žiemą. Didesni ir mažesni, tačiau visi iš medienos – o kaip pasirinkti patį geriausią?

Kodėl atviras biuras – prastas pasirinkimas?

2017-01-19
Modernus, šiuolaikiškas, atviro tipo biuras – daugelio svajonė. Tačiau susidūrus su realybe, ši svajonė gali suteikti daugiau kančios nei malonumo. Kaip...?

Kaip pasirinkti butą pirkimui?

2016-02-15
Nekilnojamas turtas yra viena iš tų sričių apie kurią daugelis mūsų svarsto jau vaikystėje. Natūralu, kad polinkis turėti nuosavus namus yra toks didelis. Jeigu manote, kad pagaliau atėjo tas laikas, kada nusipelnėte įsigyti butą – tokiu atveju pateikiame tam tikras gaires, kurios padės atrasti patį geriausią variantą.

Namų projektavimas. Darbus atlikti pačiam ar pasisamdyti profesionalus?

2016-01-15
Kol vieni mano, kad namų projektavimas nėra sudėtingas darbas ir viską galima atlikti pačiam, tuo tarpu kiti tikina, kad svarbu pasisamdyti profesionalus, kadangi tik taip užsitikrinsite aukšta darbo kokybę ir išvengsite klaidų. Ką reikia žinoti tiek vienu, tiek kitu atveju?

Vandentiekio filtrai: kaip išsirinkti geriausią ir ką reikia žinoti apie montavimą?

2015-11-16
Visi norėtų buityje naudoti tik kokybišką vandenį, juk būtent nuo priklauso daugelis kitų procesų. Tačiau vandens kokybė ne visada būna tinkama, todėl kartais prireikia pagalbinių priemonių, viena iš jų - vandens filtrai. Taigi, šį kartą apie tai, kaip jį išsirinkti ir kur montuoti.

Pristatomi kaminai: privalumai ir ypatumai

2015-11-12
Kokiais atvejais dažniausiai montuojami pristatomi kaminai, kokie jų privalumai ar trūkumai?

Lentynų idėjos namams

2015-11-11
Svajojate atnaujinti namų interjerą ir ieškote įdomaus, nestandartiško sprendimo, kaip gražiai susidėti nemažai daiktų, kurių nesinori slėpti? Geriausiu sprendimu gali tapti... lentynos!

Kodėl plastikiniai langai yra geriausias pasirinkimas?

2015-10-28
Visos galimybės gyventi šiltai ir jaukiai yra jūsų rankose. Pasinaudokite jomis ir džiaukitės plastikiniais langais, kurie šiuo metu labai mėgiami dėl savo funkcionalumo.

Atnaujinkime namus be didelių išlaidų

2015-10-27
Namus atnaujinti galima ir neišleidžiant labai daug pinigų, tereikia pasitelkti vaizduotę ir nebijoti eksperimentuoti.

Kokią stogo dangą pasirinkti savo namams?

2015-10-26
Šiuo metu yra keturios populiariausios stogų dangos, kurios turi skirtingus privalumus ir trūkumus. Padėsime išsirinkti tinkamiausią.

Kaip sutaupyti vietos įrengiant namus?

2015-10-19
Ne kiekvienas galime pasigirti itin dideliais namais, kur turime daug atliekamos vietos ir galime jaustis patogiai. Kaip įsikurti mažoje erdvėje, jog nesijaustume suvaržyti?

Geologinių tyrimų svarba naujo namo statyboje

2015-09-29
Geologai, kurie atlieka geologinius tyrimus, prisiima atsakomybę ir siekia būsimiems gyventojams užtikrinti, kad jų namas stovės tvirtai ir nemalonių netikėtumų rizika bus minimali. Pasidomėkime pamatų įrengimo ir grunto tyrimo procesais detaliau.

Geras namas prasideda nuo kokybiškų pamatų

2015-09-29
Statant naują namą, iškyla daugybė klausimų – kaip tinkamai pastatyti sienas, kaip prisijungti prie centrinės kanalizacijos, kaip turi pravesti lauko inžineriniai tinklai ir, be abejo, kokia būtų tinkamiausia stogo danga. Šį kartą pakalbėsime apie namo pamatus: ką turėtų atlikti kiekvienas profesionalus statybininkas, kad namo pamatai būtų iš tiesų kokybiški.

Planuojantiems keisti langus: kokius pasirinkti?

2015-09-18
Langai - vienas svarbiausių pastato elementų, kuris yra atsakingas už šilumos išsaugojimą. Kaip pasirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią langų rūšį?

Kodėl verčiau nuomotis ekskavatorių nei pirkti?

2015-09-07
Išsirinkti tinkamą ekskavatorių savo žemės ūkio darbams gali būti labai sunku. Ypač, jeigu jums ekskavatoriaus reikės ilgam laikui – be abejonės, pirkdami tokią transporto priemonę jūs nenorėsite švaistyti laiko bandant ją po metų parduoti ir įsigyti naujos. Tokiu atveju geriausia alternatyva - ekskavatorių nuoma.

Ką svarbu žinoti apie gamybinių patalpų nuomą Vilniuje?

2015-09-02
Gamybinių patalpų nuoma Vilniuje turi išties labai didelę paklausą, dėl ko užsiimti vienokio ar kitokio tipo gamyba būtent šiame Lietuvos mieste be didesnių dvejonių apsimoka labiausiai. Visgi, užsinorėjus tapti šios rinkos dalimi, per daug skubėti nuomotis vienas ar kitas gamyklines patalpas neturėtumėte, kadangi yra keletas dalykų, kuriuos apie tai žinoti iš anksto yra išties labai pravartu.

Nuosavo būsto įsigijimas: į ką atsižvelgti?

2015-08-27
Nekilnojamo turto įsigijimas kiekvienai šeimai yra džiugus momentas, ypač jei tai individualus namas su nuosava kiemo erdve. Parduodami namai yra įvairių dydžių, išplanavimo, jų statybai naudojamos skirtingos medžiagos, kurių įvairovė labai didelė. Kad džiaugsmas neilgai trukus nevirstų slegiančiu nerimu ir liūdesiu, prieš perkant namą būtina įvertinti kelis svarbius aspektus.

Labai užsispyrę pastatai

2015-05-05
Miestai besivystančioje Kinijoje sparčiai auga, o naujų gyvenamųjų rajonų skaičius didėja. Namai statomi chaotiškai, vienas po kito, dažnai neatsižvelgus į tai, kas buvo jų vietoje. Tačiau kartais naujo gyvenamojo rajono kelyje atsiranda "namas vinis" – pastatas, kurio savininkai priešinasi jo griovimui ir lieka jame gyventi nepaisant nieko, dažnai be vandens ir elektros energijos.

10 ultramodernių pramoninių pastatų

2015-04-08
Manoma, kad fabrikai ir gamyklos – tai utilitarinio pobūdžio pastatai, kurių išorinių fasadų estetinė pusė neturėtų būti vertinama. Tačiau ilgainiui ir šie statiniai virsta architektūros šedevrais.

Nekilnojamasis turtas - investicija, reikalaujanti investicijų

2013-11-11
Visame pasaulyje nekilnojamasis turtas jau ilgą laiką išlieka viena geriausių ir paprasčiausių priemonių investicijoms. Tai pakankamai saugus investavimo būdas, o tinkamas objektų parinkimas beveik be išimčių investitoriui užtikrina pelną.

Kas geriau: namas ar butas?

2013-06-16
Tiek socialiniuose tinkluose, tiek specializuotuose forumuose nesiliauja diskusijos apie tai, koks nekilnojamas turtas yra optimalus šiuolaikiniam miesto gyventojui: nuosavas namas ar butas.

Kaip išsirinkti sklypą?

2013-06-16
Ko gero ne vieno žmogaus ar šeimos svajonė - tai nuosavas namas atokiau nuo miesto šurmulio, toliau nuo pašalinių akių, - toks, kuriame galima jaustis nevaržomai, šalia kurio galima įsirengti nedidelę pievelę, pasisodinti medžių ar užsiauginti truputį daržovių bei vaisių.