Straipsniai » Interjero dizainas » Renkamės dušą ir dušo sieneles

Renkamės dušą ir dušo sieneles
2018-10-25

Jeigu šiuo metu įsirengiate naują namą ar butą, arba jį remontuojate, neabejotinai susimąstėte apie tai, kaip įsirengti vonios kambarį. Ar rinktis vonią, ar dušą? Jeigu nusprendėte, kad norite dušo, kitas klausimas – koks jis turėtų būti?
Prieš pradedant galvoti apie dušo kabinos arba dušo galvutės tipą, reikia žinoti savo vonios santechnikos ir vandens šildymo sistemas. Išskyrus tuos atvejus, kai esate pasiruošęs jas tobulinti, t.y. pašalinti, kas nereikalingi ir pridėti, ko trūksta.


Elektriniai dušai
Vienas iš pasirinkimo variantų – elektrinis dušas. Jo montavimas yra greitas ir lengvas montavimas. Elektriniai dušai naudoja šaltą vandenį, kuris pakaitinamas pagal poreikį. Jie taip pat labai ekonomiški - iki 99,7 proc. efektyvaus energijos vartojimo, nes šaltą vandenį šildo elementas, iš karto tiekiantis karštą vandenį be jokio energijos švaistymo.


Skaitmeniniai dušai
Galima sakyti, jog tai patys moderniausi dušai. Tokie dušai tampa vis populiaresni rinkoje, nes juose gausu naujausių technologijų, jie yra itin stilingo dizaino ir paprastai montuojami. Jie valdomi specialiu pulteliu, kuris veikia net 10 metrų spinduliu nuo dušo, tad jums suteikiama daugiau judėjimo laisvės. Pultelis yra sujungtas su maitinimo bloku, reguliuojančiu vandens srovės intensyvumą bei temperatūrą. Dar vienas didelis šio tipo dušo privalumas yra tai, jog išoriškai nesimato jokios santechnikos, viskas yra paslėpta.


Dušo sienelės
Kalbant apie dušo sieneles , dažniausiai jos būna stiklinės (permatomo arba nepermatomo stiklo, su įvairiais ornamentais ir pan. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad stiklas nėra patvari medžiaga, todėl netinka dušui. Tačiau tai nėra paprastas stiklas. Jis yra kur kas storesnis, grūdintas. Tad jokios grėsmės susižeisti nėra. Paprastai stiklas dušo sienelėms būna 8-10 mm. storio. Taip pat jis yra padengtas antikalkine danga, todėl ant sienelių neliks nešvarių vandens lašų. Visos dušo sieneles gaminančios įmonės joms suteikia ilgesnę ar trumpesnę garantiją.


Patariama mažesniems vonios kambariams rinktis berėmę dušo konstrukciją ir permatomą stiklą, o didesniems – su varstomomis durimis bei matiniu stiklu, kuris vizualiai padidina dušą.