Straipsniai » Interjero dizainas

Šildymo sezonas jau čia: kokie sprendimai padės šildymą kontroliuoti efektyviai, o sienų neapkrauti skirtingo dizaino valdikliais?

2020-10-30
Rudens ir žiemos mėnesiais, kuomet uždarose erdvėse praleidžiama daugiau laiko, nesunku įvertinti, kaip teigiamai gyvenimo kokybę lemia aplinka, kurioje gera tiesiog būti. Pastaraisiais metais termometro stulpelis šaltuoju metų laiku nebenuslūgsta labai žemai, bet šilto jaukumo vėsesnėmis dienomis vis tiek norisi.

Šviesos jungikliai: kaip išsirinkti ir apie kokias funkcijas verta pagalvoti?

2020-08-27
Statotės, remontuojatės namus, ir pagaliau atėjo laikas šviesos jungikliams bei kištukiniams lizdams. Greičiausiai neketinote tam skirti daugiau laiko kaip užsukti pakeliui po darbo į specializuotą parduotuvę. Tačiau ar tik bežiūrint į milžinišką jungiklių asortimentą nekyla įtarimas, kad visa tai – ne vien apie skirtingas formas, spalvas ir kainas?

Parketo įrengimas. Kaip išsirinkti parketlentes?

2019-02-11
Jau daugelį metų parketas yra pagrindinis dizaino ir vidaus erdvės elementas. Kodėl taip atsitiko? Tai ne tik mada, nes mediena yra žinoma dėl savo savybių: didelis elastingumas, didelis atsparumas, ji yra puikus šilumos ir garso izoliatorius. Medienos parketo įrengimas yra geriausias sprendimas, jei norite savo namuose sukurti sveiką, jaukią ir patogią atmosferą.

Kokybiški dažai sienoms – 5 savybės, į kurias būtina atkreipti dėmesį

2018-11-07
Jeigu įsirengiate arba remontuojate savo būstą, neabejotinai svarstote, kaip išdažyti sienas. Sunku išsirinkti ne tik sienų dažų spalvas, bet ir pačius dažus. Svarbu ne tik atitaikyti spalvą, bet ir išsirinkti kokybiškus, aplinkai nekenksmingus, ilgaamžius, valymui bei plovimui atsparius, pralaidžius vandens garams dažus.

Renkamės dušą ir dušo sieneles

2018-10-25
Jeigu šiuo metu įsirengiate naują namą ar butą, arba jį remontuojate, neabejotinai susimąstėte apie tai, kaip įsirengti vonios kambarį. Ar rinktis vonią, ar dušą? Jeigu nusprendėte, kad norite dušo, kitas klausimas – koks jis turėtų būti?

Minimalistinio interjero puošimas augalais

2017-02-06
Kambarinių augalų reikšmė kuriant modernų interjerą – dažnai nuvertinama. Tačiau tinkamai parinkti augalai gali padėti minimalizmu bei šaltumu pasižyminčiam interjerui tapti gyvesniam ir patrauklesniam.

Kodėl atviras biuras – prastas pasirinkimas?

2017-01-19
Modernus, šiuolaikiškas, atviro tipo biuras – daugelio svajonė. Tačiau susidūrus su realybe, ši svajonė gali suteikti daugiau kančios nei malonumo. Kaip...?

2017 metų interjero dizaino naujovės

2017-01-12
Interjero dizaine, kaip ir daugelyje kitų kūrybiškumo reikalaujančių sričių, tam tikrų tendencijų vyravimas yra laikinas, o vienus akcentus nuolatos skuba pakeisti kiti. Peržvelkime, kokius vėjus į interjero dizaino sferą įneš 2017-ieji metai.

Vazos mūsų namuose: nuo gėlių pamerkimo iki interjero dizaino formavimo

2016-06-01
Vazos: padeda atskleisti gėlių grožį ir papildo interjero dizainą

Valgomojo kambario įrengimo ir interjero kūrimo idėjos

2016-04-12
Valgomasis kambarys dažniausiai tampa ta vieta, kur susirenka artimieji, draugai, ir mėgaujasi vaišėmis bei ilgais pokalbiais, kurie juos suartina. Mes pateikiame įvairių stilių valgomojo kambario idėjų, kurias galima pritaikyti skirtingo dydžio ir išplanavimo patalpose.

Kaip dekoruosime namus 2016-ųjų pavasarį/vasarą?

2016-03-21
Apžvelgiame, kokias naujausias mados tendencijas interjero dizaineriai siūlo šiemet.

Idėjos namų dekoravimui, pasitinkant pavasarį ir svarbiausią jo šventę – Velykas

2016-03-10
Ruošiantis Velykoms su šeima galima sugalvoti daug originalių idėjų, kaip papuošti savo namus. Pradinių minčių galite pasisemti šiame straipsnyje. Nepatingėkime jų įgyvendinti ir geros emocijos – garantuotos!

Erdvė po laiptais: kaip ją funkcionaliai išnaudoti?

2016-02-18
Įrengiant namus ir norint sutaupyti vietos verta apgalvoti kartais iš pažiūros net ir netikėčiausiai atrodančius sprendimus. Vienas tokių – tinkamai išnaudoti erdvę po laiptais. Taigi, kaip regimai atrodo ar gali atrodyti tokie sprendimai?

Veidrodis - ieškantiems išskirtinio ir praktiško namų akcento

2016-02-03
Veidrodžiai namų interjere pasirenkami dėl praktiškosios pusės, tačiau vis dažniau jie tampa ir dekoro elementu. Šį kartą apie tai, kaip pasitelkus veidrodžius galima papuošti, dailinti esamą ar kuriamą naują namų stilių. Galbūt pavyzdžiai įkvėps atnaujinti ir savo namus artėjant pavasariui?

Arkų idėjos namams

2016-01-20
Šį kartą mes siūlome dar vieną puikią galimybę norint praplėsti patalpas – įsirengti arkas tam tikrose sienų vietose ar vietoje durų – ir pateikiame nestandartiškų šio sumanymo įgyvendinimo idėjų!

Kaip pasirinkti biuro baldus?

2015-12-10
Susikurti norimą namų interjerą nebus sunku, jeigu tiksliai žinosite, ko pageidaujate. Pateikiame naudingų patarimų.

Lentynų idėjos namams

2015-11-11
Svajojate atnaujinti namų interjerą ir ieškote įdomaus, nestandartiško sprendimo, kaip gražiai susidėti nemažai daiktų, kurių nesinori slėpti? Geriausiu sprendimu gali tapti... lentynos!

Kaip viename kambaryje įrengti atskiras vaikų erdves?

2015-11-04
Nuosavas kampelis namuose - būtina sąlyga, jog gerai jaustumėmės. Jei galimybės neleidžia kiekvienam vaikui įrengti atskiro kambario, pasistenkite sukurti jaukias individualias erdves, atžaloms gyvenant viename kambaryje.

Kodėl plastikiniai langai yra geriausias pasirinkimas?

2015-10-28
Visos galimybės gyventi šiltai ir jaukiai yra jūsų rankose. Pasinaudokite jomis ir džiaukitės plastikiniais langais, kurie šiuo metu labai mėgiami dėl savo funkcionalumo.

Atnaujinkime namus be didelių išlaidų

2015-10-27
Namus atnaujinti galima ir neišleidžiant labai daug pinigų, tereikia pasitelkti vaizduotę ir nebijoti eksperimentuoti.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lovą?

2015-10-26
Lova – tai turbūt svarbiausias baldas mūsų namuose, kadangi būtent čia mes ilsimės ir miegame, tad nuo to priklauso mūsų savijauta. Apie ką būtina pagalvoti renkantis šį baldą?

Kaip sutaupyti vietos įrengiant namus?

2015-10-19
Ne kiekvienas galime pasigirti itin dideliais namais, kur turime daug atliekamos vietos ir galime jaustis patogiai. Kaip įsikurti mažoje erdvėje, jog nesijaustume suvaržyti?

Vidaus durų pasirinkimo galimybės

2015-09-25
Vidaus durims keliami mažesni reikalavimai negu renkantis gaminius eksploatavimui lauke. Tad įsigyjant vidaus duris galima laisviau varijuoti, priklausomai nuo individualių poreikių ir kuriamo interjero dizaino. Kokia šiuo metu yra vidaus durų rūšių pasiūla ir kokiomis savybės jos pasižymi?

Kaip išsirinkti tinkamus baldus savo virtuvei?

2015-09-09
Ketinate išsirinkti naujus baldus savo virtuvei? Naujų namų interjero projektavimas gali būti sudėtingas procesas, tačiau taip pat ir malonus – viskas priklauso nuo to, ar tinkamai rinksitės ir nedarysite tų klaidų, kurias daro nepatyrę pirkėjai.

Padangų panaudojimo galimybės

2015-09-04
Vienas iš automobilio paruošimo žiemai momentų – vasarinių padangų keitimas žieminėmis. Dažnai vairuotojai nežino, kaip elgtis su senosiomis, jau nebetinkamomis eksploatuoti padangomis, todėl šias galime pamatyti išmestas parkuose, miškuose ir pan. Pateikiame įdomių idėjų, kaip galite panaudoti senas padangas.

Kaip parinkti tinkamus baldus moksleivio darbo vietai?

2015-08-27
Rugsėjo pirmoji jau ne už kalnų ir vis arčiau artėjant naujiems mokslo metams, pats laikas susirūpinti, kur jūsų mažasis mokslinčius sėdės ir galės mokytis. Tikrai neužtenka nupirkti jam pačią pigiausią kėdę ar tiesiog gražaus dizaino stalą – labai svarbu pasirūpinti, kad vieta būtų patogi sėdėti – tuomet darbo vieta bus saugi, o vaikas jausis patogiai ir jam tai padės tinkamai augti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tobulas miegamasis mūsų poilsiui

2015-08-21
Miegamojo kambarys – vienas maloniausių kambarių, kuriame galime visiškai pailsėti ir atsipalaiduoti. Pabodo senasis jo interjeras ar kai kurios detalės? Sugalvokime, ką nors įdomaus bei praktiško, ir atnaujinkime jį!

Kuriame jaukų balkoną

2015-08-12
Balkonas – dažnai tinkamai neišnaudojama namų vieta, kurią prisijaukinus turėsite puikią individualią erdvę poilsiui.

Idėjos vonios atnaujinimui

2015-08-07
Vonios kambaryje dažniausiai pradedame ir užbaigiame savo dienos ritualus: ryte pasiruošiame naujai dienai, o vakare čia puikiausia vieta atsipalaiduoti. Kad visa veikla taptų dar malonesnė, pateikiame praktiškų ir nesunkiai įgyvendinamų idėjų, kurios pagražins vonią.

Praktiškos ir nesunkiai įgyvendinamos idėjos virtuvei

2015-07-31
Virtuvėje praleidžiame daug laiko, kurio galėtume sutaupyti, jeigu kai kurie dalykai būtų įrengti taip, kaip mums patogiau. Štai keletas idėjų, kurios palengvins darbą virtuvėje, leis sutaupyti vietos ir padės palaikyti tvarką.

Dvidešimt būdų papuošti savo namus, išleidus vos kelis eurus

2015-07-23
Kapitalinis remontas - brangus malonumas. O ypač nesinori leisti daug pinigų, kai gyveni nuomojamame bute. Neprarandantiems vilties papuošti savo aplinką, tačiau turintiems labai ribotą biudžetą, padės kelios paprastos idėjos.

Shabby chic interjero dizaino idėjos Jūsų namams

2015-07-14
Paslaptimi, romantika ir prabanga delkiančio Shabby chic interjero dizaino idėjos Jūsų namams.

Kelios paprastos idėjos, kad Jūsų būstas atrodytų nuostabiai

2015-07-07
Mus žavi nepakartojamai apstatytų kambarių nuotraukos internete, o juk susikurti gražų, savitą interjero dizainą nėra labai sudėtinga, jei žinai mažas paslaptis.

Mažas darželis Jūsų bute

2015-06-26
Ką daryti tiems, kas įprato parduotuvėse pirkti nuplautas morkas ir fasuotus žalumynus? Auginti juos bute!

Rankų darbo namų interjero detalės, suteikiančios jaukumo

2015-06-18
Nesunkiai įgyvendinamos namų interjero idėjos, kurias sukursite savo pačių rankomis.

Kaip nesuklysti renkantis namų apšvietimą?

2015-06-05
Mūsų šalyje, kur saulės šviesa ir šiluma galime pasidžiaugti tikrai ne didžiąją metų dalį, o sulaukiame daugiau niūrių, apsiniaukusių dienų, namų apšvietimas yra labai svarbus.

5 lengvai įgyvendinamos idėjos, kad mažas kambarys atrodytų didelis

2015-05-27
Naudingi patarimai, kurie, neišleidžiant daug santaupų, padės mažą erdvę įrengti taip, kad ji regimai atrodytų didesnė.

Kuo pakeisti nusibodusius interjero elementus

2015-05-21
Naujos idėjos Jūsų namams.

Užuolaidų pasirinkimo galimybės

2015-05-12
Sutikite, užuolaidos išties svarbi namų interjero dalis. Jos puikiai slepia mus nuo aplinkinių žvilgsnių, namams suteikia jaukumo, išskirtinumo, puošnumo.

10 idėjų, kaip įsirengti tvarkingą ir stilingą drabužinę

2015-04-28
Moterys kasdien susiduria su didele bėda – neturėjimu ką apsirengti. Spinta gali būti pilna drabužių, tačiau rengtis vis tiek nėra ką. Tai gali būti ir dėl to, jog moterys paprasčiausiai nemato visų savo turimų apdarų. O štai drabužinėje ar didelėje spintoje viską būtų galima patogiai ir gražiai susidėti, o esant reikalui, nesunkiai rasti reikiamą daiktą.

Interjero idėjos, kaip papuošti namus šv. Velykų šventei

2015-03-30
Šv. Velykos – pati svarbiausia ir gražiausia pavasario šventė. Nepamirškite, jog ši šventė, simbolizuojanti prisikėlimą, atgimimą, turi suburti šeimą, skatinti darnius santykius. Jei su artimaisiais praleidžiate mažai laiko, dabar pats metas skirti Jiems dėmesio. Juk daug smagiau sėdint prie šv. Velykų stalo žinoti, jog kiekvienas šeimos narys prie to bent dalele prisidėjo. Tad, papuoškite namus savo rankdarbiais, kartu smagiai dažykite kiaušinius, išlaisvinkite fantaziją, kad šv. Velykų laukimas būtų jaukus.

Kaip atnaujinti namus pavasariui be didelių išlaidų?

2015-03-09
Išaušus kalendoriniam pavasariui daugelį galėjo nuliūdinti netikėtai iškritęs sniegas. Tačiau, jei į širdį pavasaris jau pasibeldė, tuomet net ir sniego kalnai, jo iš ten nebeišvarys. O ko pavasarį norisi labiausiai? Tikriausiai daugelis sutiks – pokyčių! Juk pavasaris – tai laikas, kai viskas atgyja, sužaliuoja, vis dažniau mus ima džiuginti šilti saulės spinduliai, ilgėjančios dienos. Nuostabu, tiesa? Jei ir Jūs su nekantrumu laukiate pavasario, įsileiskite jį į savo namus!

Kaip nebrangiai sukurti prabangią virtuvę?

2015-02-03
Įrenginėjant naują virtuvę arba remontuojant senąją reikia pasirūpinti ne tik naujais baldais ir buitine technika, bet taip pat ir visu bendru interjeru. Juk šioje patalpoje praleidžiama gana daug laiko, todėl norisi, kad virtuvė būtų jauki ir estetiška. Vis dėlto virtuvės remontas reikalauja gana didelių investicijų, todėl siekiant sutaupyti mes jums pateikiame keletą puikių patarimų, kaip nebrangiai sukurti prabanga tviskančią virtuvę stipriai netuštinant piniginės.

22 originalios ir lengvai įgyvendinamos idėjos kalėdiniam interjerui

2014-12-10
Gruodžio savaitėms keičiant viena kitą, su nekantrumu laukiame šventinių dienų. Kalėdos – viena gražiausių švenčių, suburianti draugus ir šeimą. Norėdami pradžiuginti artimuosius, perkame eglutę ir puošiame namus. Spalvingas interjeras atspindi šventinę nuotaiką, suteikia optimizmo ir energijos. Tiesa, Kalėdos reikalauja kūrybiškumo. Nebijokite išlaisvinti vaizduotės – originalios idėjos ir išradingi sprendimai leis greitai, lengvai ir pigiai sukurti stebuklų kupiną erdvę.

Kaip jaukiai įsirengti namus po vestuvių?

2014-12-05
Namuose kiekvienas praleidžia daugiausiai laiko. Tai vieta, kur žmogus nori ir turi jaustis geriausiai – čia jis gali būti savimi, jam nereikia niekuo apsimesti, o jį supa tik patys artimiausi ir mylimiausi žmonės, spinduliuojantis meile ir supratingumu. Kuomet atšoksite savo vestuves ir grįšite į kasdienį gyvenimą, jūs susidursite su maloniais ir labai reikšmingais rūpesčiais: kaip įsirengti jaukius namus, kad galėtumėte gyventi su savo sutuoktiniu harmonijoje ir puoselėti pasitikėjimą vienas kitu ir nuoširdžią meilę? Atsakymas priklauso ir nuo jūsų charakterio, pomėgių, biudžeto ir be abejo nuo to, kaip rimtai į šį reikalą pažiūrėsite.

Spalvų gama interjere – suteikite namams gyvybės!

2014-11-20
Orams vis labiau vėstant ir saulei vis rečiau spindint, jaučiamės niūrūs, sudirgę ir pikti – ilgimės šviesos, spalvų ir linksmybių. Jei norite susigrąžinti vasaros džiaugsmus – atnaujinkite interjerą! Žaismingi atspalviai ir originalios idėjos neatpažįstamai pakeis jūsų namus, suteiks jums žvalumo ir energijos.

Interjero apšvietimas: originalios idėjos jaukiems namams

2014-10-29
Žiemai vis sparčiau artėjant, stengiamės daugiau laiko praleisti šiltuose namuose. Kurdami jaukumo oazę, daug dėmesio skiriame būsto apšvietimui – originalios ir stilingos apšvietimo sistemos leidžia įgyvendinti net ir pačius novatoriškiausius sumanymus.

20 idėjų spalvingam berniukų kambariui

2014-09-25
Vaikų kambariai puošiami spalvingais tapetais ir animacinių filmų personažų plakatais. Paprastai vienoje kambario pusėje įrengiama patogi ir saugi mini žaidimų aikštelė, kitoje – didžiulė spinta žaislams susidėti. Jei norite sukurti visus jūsų vaiko lūkesčius atitinkantį žaidimų kambarį, nebijokite eksperimentuoti ir įgyvendinti pačias inovatyviausias vaiko idėjas.

Idėjos mažųjų princesių kambariui

2014-09-17
Mergaites auginantys tėveliai puikiai žino, kad jų žaislai ir žaidimai gerokai skiriasi nuo berniukų, todėl ir kambarį mažosioms princesėms reikia įrengti atsižvelgiant ne tik į lytį, bet ir į jų poreikius, amžių, daiktų funkcionalumą bei ilgaamžiškumą. Juk šiame kambaryje augs mažas, bet labai kūrybingas žmogus.

Sienų dekoras: spalvų ir raštų įvairovė

2014-09-02
Sienų dekoras atlieka vieną svarbiausių vaidmenų visame interjero kūrimo procese. Margi raštai, subtilūs piešiniai ir spalvingi fototapetai kiekvienai patalpai suteikia išskirtinės elegancijos ir jaukumo. Be to, turėdami neribotas galimybes kurti, galite drąsiai leistis į eksperimentinių darbų platumas – puoškite sienas mezginiais, lėkštėmis, stalo įrankiais ar artimųjų nuotraukomis. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir suteikite būstui gyvybės. Pristatome 20 originalių sienų dekoro idėjų – pasisemkite minčių ir ženkite magišku kūrybos keliu!

Kaip sukurti jaukų miegamąjį?

2014-08-12
Miegamajame visi praleidžiame labai didelę dalį savo gyvenimo. Miegui įtaką daro ne tik gera, patogi lova, bet ir miegamojo spalvos bei dizainas. Įsirengiant jaukų miegamąjį nereikėtų gailėti nei laiko, nei investicijų, kadangi dar mūsų senoliai sakydavo, kad geras miegas išgydo visas ligas.

20 originaliausių durų kilimėlių idėjų

2014-08-05
Ar jūs kada nors susimąstėte, kas padaro pirmąjį įspūdį svečiams atvykus į namus. Tai tikrai ne įmantrūs interjero akcentai ar originalūs baldai. Visų pirma pas jus atvykę žmonės pamato… durų kilimėlį. Jis yra ne tik labai praktiškas daiktas, tačiau ir gali namams suteikti jaukumo ir žaismingumo bei originalumo.

Užuolaidų paieška: kaip išsirinkti tinkamas?

2014-07-23
Tinkamai parinktos užuolaidos – tai išskirtinė interjero puošmena. Kokybiškas audinys vizualiai pakeičia gyvenamosios patalpos erdvę ir paslepia nedidelius architektūrinius trūkumus. Tiesa, jei norite džiaugtis dailiomis ir išpuoselėtomis užuolaidomis, skirkite laiko jų paieškai ir tinkamai priežiūrai.

Virtuvės interjero idėjos

2014-07-08
Virtuvėje ne tik ruošiame maistą, bet ir bendraujame su artimaisiais, mėgaujamės kavos puodeliu ir ilsimės po sunkių dienos darbų. Vis dažniau šiai patalpai suteikiame gyvenamosios erdvės bruožų, dekoruojame ją gėlėmis, apstatome minkštais baldais, o sienas puošiame ryškiaspalviais paveikslais.

Vidaus durys. Kaip išsirinkti?

2014-06-26
Vienas iš būtiniausių ir svarbiausių interjero akcentų yra vidaus durys. Ne vienas jas rinkdamasis kelia gana didelius reikalavimus. Nors jos ir neturi būti itin saugios, neišlaužiamos ar apsaugoti namus nuo šalčio, vis dėlto renkantis vidaus duris nepakanka atkreipti dėmesį tik į jų estetinį vaizdą. Taigi, pakalbėkime kiek plačiau apie tai, kokios yra pagrindinės vidaus durų rūšys ir kokiais kriterijais remiantis jas rinktis.

Laminuota grindų danga: trūkumai ir privalumai

2014-06-02
Grindys – viena svarbiausių interjero sudedamųjų dalių, galinti nulemti viso gyvenamojo būsto komfortą. Tai reiškia, kad ieškodami visus jūsų poreikius atitinkančios grindų dangos, turite gerai pagalvoti. Nepamirškite, kad ši investicija yra ilgalaikė – kokybiškos grindys tarnaus jums ne vieną dešimtmetį. Kiekviena grindų danga turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau gyvenamosioms erdvėms tinkamiausios lengvai prižiūrimos ir įbrėžimams atsparios grindys.

Biožidinių įdėklai – galimybė patiems susikurti išskirtinį dizainą

2014-05-02
UAB DASFA ir Ko yra oficialus biožidinių gamintojo PLANIKA Sp.z.o.o. (Lenkija) atstovas Lietuvoje. PLANIKA gaminiai pasižymi naudojamų medžiagų kokybe, išskirtiniais dizaino sprendimais ir inovatyvumu. Verta dėmesio yra PLANIKA automatinių biožidinių linija. Automatiniai biožidinių įdėklai – itin modernūs, inovatyvūs ir saugūs.

Kaip kokybiškai ištapetuoti sienas?

2014-04-29
Tie, kas nori greitai ir nesunkiai atsinaujinti, dažnai nusprendžia tiesiog pakeisti tapetus. Jie namams suteikia jaukumo, gali vizualiai padidinti arba sumažinti erdvę. Taigi, labai svarbu pasirinkti jums labiausiai tinkamus tapetus ir juos teisingai priklijuoti. Nuo to priklausys ar naujosios sienos jus džiugins ilgai ar reikės nuolat užklijuoti atplyšusius kampus.

Minimalistinis stilius interjere: kūrybinė laisvė ir naujausios tendencijos

2014-04-10
Minimalizmas yra savitas požiūris į pasaulį, į gyvenimą, į namų išplanavimą ir interjero galimybes. Specialistai tvirtina, kad minimalistinis būstas skirtas šiuolaikiškam, jaunam, energingam ir plačių pažiūrų žmogui, kuriam svarbiausia – gyvenamosios patalpos funkcionalumas.

Kaip sukurti jaukią darbo vietą namuose?

2014-03-28
Namai jau seniai nebėra vien tik poilsio vieta. Vis daugiau apie nuosavą verslą svajojančių žmonių biurą įkuria gyvenamojoje patalpoje. Be to, šiuolaikinės technologijos daugeliui mūsų suteikia galimybę dirbti neperžengus namų slenksčio.

Židinys – jaukių namų garantas

2014-03-25
Šiandien daugelis tų, kurie vertina natūralią šilumą ir jaukumą bei turi nuosavą namą, labai dažnai namuose įsirengia židinį, prie kurio gera leisti vėsius vakarus, kuris sukviečia visą šeimą jaukiems pokalbiams. Patys populiariausi Lietuvoje yra atviri židiniai su šamotinių plytų pakura ir ketiniais ugniakurais (kapsulėmis).

Naujausios virtuvės interjero tendencijos

2014-03-17
Patalpų bei baldų dizainas keičiasi kiekvienais metais. Bendrosios tendencijos išryškėja dar praėjusiais metais ir laiko eigoje vis labiau įsitvirtina. Kalbant apie virtuvės dizaino tendencijas, jas galima pamatyti pavarčius interjero dizaino katalogus, nuėjus į baldų parodas, pavarčius apie namus rašančius žurnalus bei interneto tinklalapius. Norime su jumis pasidalinti svarbiausiomis šių metų virtuvės interjero tendencijomis.

Viešbučiai, kuriuos privalote pamatyti

2014-03-04
Pavargę nuo kasdienių rūpesčių ir sunkių darbų, svajojame apie ramų poilsį prabangiame kurorte – keliaujame į Turkiją, Egiptą, Ispaniją ar kitas turistų pamėgtas šalis ir dažniausiai net nesusimąstome apie kitas mums siūlomas alternatyvas.

Malonus kvapas namuose – išskirtinis interjero akcentas

2014-02-25
Mūsų namuose apsilankę svečiai visų pirma pajunta išskirtinį būsto aromatą. Kiekvienas butas turi savitą, konkrečiai jam būdingą kvapą. Neretai iš jo sprendžiame ne tik apie namus, kuriuose svečiuojamės, bet ir apie šio būsto savininkus – jei kvapas malonus, čia gyvenantys žmonės mums atrodo svetingesni, mielesni, draugiškesni.

Išskirtiniam interjerui – įmantriausi fototapetai

2014-02-20
Jeigu norite savo namuose sukurti pribloškiantį dizainą, drąsiai klijuokite fototapetus, juk jie – sienų danga išskirtiniam interjerui. Nors tai tikrai nėra naujiena dekoruojant erdvę, tačiau dabartinės jų pritaikymo galimybės nustebina ne vieną. Tai galimybė skoningai užbaigti interjerą, suspindėti originalumu, įpūsti savo namams arba darbo erdvei gyvybės.

Dekoratyvinės 3D sienų plokštės – išskirtinė elegancija ir unikalus spalvų žaismas

2014-02-14
Norite originaliai papuošti kambario sienas, tačiau jūsų lūkesčių neatitinka nei spalvingi tapetai, nei madingi dažai? Jei norite pabėgti nuo kasdienybės, siūlome jums pagalvoti apie novatoriškiausią dekoravimo būdą.

15 idėjų, padėsiančių sukurti tobulą vonios kambarį

2014-02-03
Vonios kambarys yra labai svarbi kiekvienų namų erdvė. Tai ne tik vieta, kurioje kiekvieną dieną yra atliekamos įprastos higienos procedūros, tačiau ir jaukus kambarėlis, kuriame galite bent trumpam pasislėpti nuo aplinkinių.

Paslaptingų, magiškų, funkcionalių palėpių idėjos

2014-01-30
Pastaruoju metu vis populiariau tampa nenaudojamas palėpes paversti jaukiomis gyvenamosiomis patalpomis. Norint susikurti nepriekaištingą, mylimą, išskirtinę erdvę reikia ne tik nemažai finansinių išteklių, tačiau ir sukurti puikią idėją. Vis dėlto kol kas didžioji dalis žmonių palėpės nelaiko nei funkcionalia, nei juo labiau jaukia erdve. Dažniausiai ji tiesiog tampa sandėliu, kuriame galima laikyti senus, nebereikalingus daiktus.

Kokius tapetus pasirinkti?

2014-01-27
Nauji tapetai gali visiškai pakeisti jūsų interjerą. Džiugu tai, kad šiandien tapetų pasirinkimo galimybės atitinka visus klientų poreikius ir lūkesčius – mes galime įsigyti pačių įvairiausių spalvų, skirtingų raštų ir faktūrų tapetus. Tiesa, vertindami raštą, neturėtume pamiršti kitų svarbių faktorių, pvz., iš ko mūsų pasirinkti tapetai yra pagaminti, kokioje patalpoje jie bus klijuojami ir kiek tapetų mums reikės.

Saugūs namai – kaip išsirinkti laiptus?

2014-01-14
Rinkdamiesi laiptus susiduriame su plačia šių gaminių konstrukcijų ir dizaino pasiūla, todėl dažniausiai pamirštame, kad laiptai turi ne tik derėti prie bendro būsto interjero, bet ir rūpintis mūsų saugumu – juk jais kasdien kylame aukštyn arba leidžiamės žemyn. Nelaimingi atsitikimai lipant laiptais yra įtraukti į daugelio valstybių ligoninių sąrašus, beveik 30 proc. tokių atvejų baigiasi mirtimi.

Kaip išsirinkti lauko duris?

2014-01-07
Jei nusprendėte įsigyti naujas lauko duris, pirmiausia įvertinkite savo gyvenamąją vietą (galbūt gyvenate nuosavame name, o gal daugiabutyje?) bei pajamas.

Miegamasis – originalaus dizaino idėjos

2013-12-19
Kurdami miegamojo interjerą planuojame kiekvieną detalę – čia turi būti ne tik gražu, bet ir jauku.

Kaip žiemą prižiūrėti kambarinius augalus?

2013-12-17
Kadangi žiemą dienos trumpėja, o natūralios saulės šviesos labai mažai, visos kambarinės gėlės ilsisi. Šiuo metu ypač pablogėja auginimo sąlygos: sulėtėja medžiagų apykaita, augalai turiu naudoti tas maisto medžiagas, kurias sukaupė vasarą.

33 nuostabios idėjos, pakeisiančios jūsų interjerą

2013-12-10
Norite sukurti svajonių interjerą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Kai kurie iš mūsų vertina modernius ir praktiškus baldus, kitiems labai svarbi spalvų dermė, o dar kitam užtenka biliardo stalo virtuvėje.

Provanso stiliaus interjeras. Kaip susikurti?

2013-12-09
Provansas ne tik nuostabia gamta išsiskiriantis regionas, bet ir savitas stilius. Tad pakalbėkime išsamiau apie Provansą kaip interjero stilių, kurį labai mėgsta tiek dizaineriai, tiek ir paprasti žmonės.

Vaiko kambarys – vieta, skirta žaidimams ir poilsiui

2013-11-28
Originalus kambarys – kiekvieno vaiko svajonė, tačiau tėvams turėtų būti svarbu ne tik dizainas, bet ir kambario funkcionalumas bei saugumas. Nors architektai ir dizaineriai vis garsiau dalinasi patarimais, kaip įrengti patogų ir jaukų kambarį vaikui, tačiau sukurti pasakišką atmosferą kambaryje daugeliui yra sunku.

10 būdų padidinti erdvę mažame miegamajame

2013-11-11
Mažos gyvenamosios patalpos - ko gero daugelio Lietuvos žmonių realybė. Didelės erdvės dažnam neįkandamos ne vien dėl jų kainos, tačiau ir dėl nemenkų mokesčių už šildymą.

Tapetai ar dažytos sienos?

2013-11-08
Kaip žinia, kiek žmonių - tiek nuomonių. Ir, ko gero, kiekvienoje srityje visuomet atsiras oponuojančių ir galinčių pateikti savų argumentų. Neretai tai bus subjektyvus pasirinkimas arba pasirinkimas, tinkantis tam tikromis aplinkybėmis.

Užuolaidos - ir gražu, ir funkcionalu

2013-09-26
Norite atnaujinti savo namus? - Vienas iš labiausiai prieinamų ir greičiausių būdų - užuolaidų pakeitimas. Naujos užuolaidos iš tiesų jūsų namus gali visiškai pakeisti. Šalia to - jos labai funkcionalios norintiems sumažinti į kambarį patenkančios šviesos kiekį ir triukšmą, sklindantį iš už lango.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis plyteles

2013-08-14
Remontuojant gyvenamą patalpą ar ruošiantis naujai įsirengti būstą, dažnai susiduriama su įvairiais klausimais dėl tinkamo plytelių pasirinkimo ir jų įsigijimo. Kadangi šis darbas atliekamas nedažnai, vidutiniškai kartą per dešimt metų ar rečiau, ne nuodėmė nežinoti visų smulkmenų, susijusių su plytelių pasirinkimu.

Kaip mažoje patalpoje sukurti erdvės pojūtį

2013-08-14
Didėjant komunalinių paslaugų kainoms ir ypač kainoms už šildymą, naujai besikuriančios šeimos ar tiesiog nenorintys išlaidauti žmonės, apsigyvenimui vis dažniau renkasi mažesnio ploto butus. Ir iš tiesų toks pasirinkimas pasitvirtina, mat miestų gyventojai didžiąją laiko dalį praleidžia darbuose, tad mėgautis namų aplinka belieka tik savaitgaliais ar šventinėmis dienomis.

Apšvietimas - kaip tinkamai apšviesti kiekvieną kambarį

2013-08-14
Ko gero retas žmogus susimąsto kaip smarkiai atmosferą namuose gali pakeisti apšvietimas. Esame įpratę tam tikrose patalpose gyventi su įprastu apšvietimu ir net nepagalvojame, jog galima būtų ką nors pakeisti, iki kol ateina laikas dėvėti akinius arba tampa visiškai nebepatogu atlikti kokius nors darbus ar tiesiog ilsėtis.

Patarimai, padėsiantys įsirengti vonios kambarį

2013-07-12
Vonios kambarys – viena svarbiausių patalpų namuose. Tinkamai įrengtas vonios kambarys garantuos, jog higienos bei grožio procedūros bus atliekamos tinkamai. Vonios įrengimas – kantrybės, sumanumo bei santaupų reikalaujantis procesas. Tad kaip tinkamai įsirengti vonios kambarį?

Vonios kambarys – sielos atspindys

2013-07-12
Įsirenginėdami būstą dauguma žmonių labai daug dėmesio skiria vonios kambario įrengimui. Vonia – tai itin asmeniška erdvė, kurioje norisi jaukumo, intymumo. Žmonės, gyvenantys standartiniuose butuose, dažnai susiduria su erdvės trūkumu vonios kambaryje. Tokiu atveju pagrindiniu vonios įrengimo tikslu tampa siekis maksimaliai išnaudoti turimą erdvę ir bent optinėmis priemonėmis ją padidinti. Pagrindinės priemonės, kuriomis didinama erdvė – vonios kambario ir tualeto sujungimas, dušas vietoje įprastos vonios, šviesios spalvos, veidrodžių atspindžiai.

10 dažniausiai daromų klaidų savarankiškai keičiant interjero dizainą

2013-06-14
Jei nusprendėte pakeisti savo namų aplinką ir savarankiškai padirbėti ties savo būsto interjero dizainu, jums derėtų žinoti apie dažniausiai daromas klaidas šioje srityje. Nesant ekspertu kartais nesunku prašauti, tačiau dažnai viską pradėti iš pradžių nebesinori ar tiesiog nebeįmanoma dėl nedidelių finansinių išteklių, laiko stokos ar kitų aplinkybių.