Straipsniai » Būstas » Avarinis durų atrakinimas

 Avarinis durų atrakinimas
2019-02-11


Kiekvienam iš mūsų bent vieną kartą gyvenimą teko atsidurti nemalonioje situacijoje, kai užstrigo namų ar kitos durys ir negalėjote patekti į vidų arba išeiti iš patalpos. Geresnė situacija, jeigu jūs tuo metu buvote lauko, o ne patalpoje, nes tokiu atveju esate tarsi kalėjime. Bet kokiu atveju tokia situacija yra labai nemaloni.


Kaip elgtis, jeigu užsikerta durys?


Atsakymas paprastas: skambinti avarinio spynų atrakinimo meistrams. Nes tik jie atrakins spyną nepažeisdami jos, nesugadindami durų. Jeigu bandysite patys imtis veiksmų, labiausiai tikėtina, jog padarysite dar daugiau žalos, bet ne naudos.


Iš tiesų, užstrigti gali ne tik lauko, bet ir vidaus durys (jeigu jos yra rakinamos). Dažniausiai namuose yra rakinamos miegamojo, vonios kambario, tualeto durys.
Profesionalai greitai ir profesionaliai atrakins visų tipų duris, nepažeisdami jų ir pakeis sugedusius užraktus. Dažniausiai tokias paslaugas teikiantys specialistai yra prieinami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Profesionalūs meistrai atrakins bet kokias duris: garažo, seifo, ofiso, namų, medines, plastikines, metalines šarvuotas.
Taip pat yra teikiamos spynų pakeitimo visose duryse ar papildomų spynų įdėjimo paslaugos. Prireikus jie atnaujins duris, pakeis spynos plokšteles.


Kai kurios įmonės teikia ir papildomas paslaugas: atlieka įvairius langų, durų bei vartų remonto bei renovacijos darbus. Teikiamos raktų gamybos paslaugos, atliekamas automobilių signalizacijų remontas, automobilių elektros instaliacijos remontas, automobilių kompiuterinė diagnostika, raktų su imobilaizeriais gamyba, prekyba bei programavimas.


Raktų gamyba


Jeigu pametėte arba sugadinote raktą, o gal tiesiog reikia atsarginio rakto, jo gamyba pasirūpins avarinio spynų atrakinimo paslaugas teikianti įmonė. Pagaminti raktai bus aukščiausios kokybės, todėl patikimi bei ilgaamžiai. Ši paslauga yra jūsų saugumo bei ramaus gyvenimo garantas.


Taigi, kaip matote, avarinis durų atrakinimas nėra vienintelė paslauga, kurią teikia šia veikla užsiimančios įmonės. Kaip jau anksčiau minėjome, jie gali jums pagaminti raktus, suremontuoti duris, vartus, langus ir kt. Avarinis durų atrakinimas – paslaugos 24/7 (net švenčių dienomis), profesionalumas, operatyvumas bei aukščiausia paslaugų kokybė.