Straipsniai » Baldai » Baldai pagal užsakymą – 5 privalumai

 Baldai pagal užsakymą – 5 privalumai
2019-01-08


Baldai pagal užsakymą – tai tokie baldai, kurie gaminami kiekvienam užsakovui individualiai, pagal jo pageidavimus ir pan. Lyginant su iš anksto pagamintais baldais, jie dažnai yra brangesni, tačiau už individualų dizainą reikia mokėti. Baldai pagal užsakymą – garantija, kad būsite išskirtiniai, nes niekas kitas neturės tokių pačių baldų. Kai kurie žmonės tai sieja su ekstravagantiškumu, prabanga, tačiau tai tikrai ne visada yra tiesa.


Pakalbėkime, kokie yra pagal individualų užsakymą gaminamų baldų privalumai?


Baldai, atspindintys jūsų asmenybę ar verslą


Nors kartais galima pasirinkti jau pagamintų baldų spalvą, stilių ir audinius, akivaizdžiausias pagal užsakymą gaminamų baldų privalumas yra tai, kad jie bus vienetiniai (tokių daugiau niekur kitur nepamatysite). Dirbdami su dizaineriu galėsite sukurti kažką, kas tiksliai atspindės jūsų asmenybę, pagyvins jūsų namų interjerą ar išryškins verslo koncepciją.


Puikiai tinkantys bei maksimaliai efektyvūs baldai


Pagal individualų užsakymą pagaminti baldai leis maksimaliai išnaudoti erdvę, tačiau jos neperkrauti. Biurams dažniausiai užsakomi funkcionalūs stalai, kiti baldai, kurie yra ne tik gražaus dizaino, bet ir patogūs, kompaktiški ir pan.


Kokybė bei ilgaamžiškumas


Pasirinkę pagal užsakymą gaminamus baldus, jūs ne tik galėsite kūrybiškai prisidėti prie jų gamybos, bet ir pasirinkti medžiagas, iš kurių jie bus gaminami. Todėl šie baldai bus ilgaamžiai. Juk nei vienas žmogus tikrai nesirinks prastų, nekokybiškų medžiagų vien todėl, kad jos yra pigesnės. Kiekvienas nori įsigyti kokybišką daiktą, net jeigu už jį reikės sumokėti daugiau.


Iš anksto pagaminti baldai neretai yra gaminami iš ne itin kokybiškų medžiagų, nes taupoma kokybės sąskaita. Tačiau, žinoma, galima įsigyti ir kokybiškų iš anksto pagamintų baldų. Be to, kartais juos rinktis yra naudingiau. Pavyzdžiui, jeigu jūsų namuose yra mažų vaikų ar gyvūnų, akivaizdu, kad baldai greičiau susidėvės. Tad reikia apsvarstyti, ar verta į juos daug investuoti. Gal tokiu atveju protingiau nusipirkti pigesnius baldus, bet juos dažniau keisti.


Jeigu domina baldai pagal užsakymą Klaipėdoje , juos gaminančių įmonių pasirinkimas tikrai nemažas.