Straipsniai » Baldai » Statybos darbai - kanalizacija statant namą

Statybos darbai - kanalizacija statant namą
2018-02-21

Projektuojant ar statant namą dažnai tenka susidurti su nauju rūpesčiu – reikalinga kanalizacijos sistema. Tinkamai įrengtas kanalizacijos vamzdis padeda išspręsti daug problemų – nuotekos pašalinamos saugiai, patalpoje nekyla nemalonaus kvapo. Tačiau jeigu vamzdis bus įsirengtas nekokybiškai, arba jeigu jis bus prastos kokybės – neišvengiami papildomi rūpesčiai. Todėl labai svarbu tinkamai išsirinkti kokybiškus įrenginius ir rūpestingai juos sumontuoti.

Kaip išsirinkti tinkamą kanalizacijos vamzdį?

Perkant vamzdžius labiausiai reikia atkreipti dėmesį į tai, kur kanalizacijos vamzdis buvo pagamintas. Gamintojas turi būti patikimas, jo gaminiai patikrinti laiko ir įvertintos kokybės. Vamzdis, kurį norite pirkti, turėtų būti parduodamas su pažymėjimu, kad, kilus nepasitenkinimui kokybe, galėtumėte jį grąžinti.

Taip pat svarbu atsižvelgti į reikiamą paskirtį – net jeigu vamzdis bus pažymėtas LST ar EN standartu, gali pasitaikyti lietvamzdžių, kurių sienelės yra plonesnės, kurie jokiu būdu netinka vidaus kanalizacijos įrengimui. Vamzdžio sienelės turi būti pakankamai storos. Tai bus svarbu ir tuo atveju, kai į nuotekas pateks karšto vandens – storesnės sienelės neišsilydis, vamzdyje neatsiras pratekėjimų. Geriausi yra PVC plastiko vamzdžiai – tai degimui atspari medžiaga. Gaisro atveju jie nedegs, ženkliai sumažės ugnies persimetimo į gretimas patalpas tikimybė.

Kanalizacijos vamzdžių pasirinkimas

Nuotekų sistemos prekės bei vamzdžių laikikliai. Reikia rasti visas trūkstamas dalis nuotekų sistemai įsirengti. Visos prekės yra gaunamos tiesiai iš pažangiausių ir žinomiausių Europoje santechnikos reikmenų gamintojų – čia jų galite įsigyti už prieinamą kainą. Kilus klausimams, „Mechanizmų Nuoma“ specialistai suteiks Jums konsultaciją ir padės išsirinkti tinkamiausias prekes geriausiose Lietuvos parduotuvėje.

Tvirtai sumontuokite vamzdžius

Įrengdami savo namuose nuotekų sistemą, pasirūpinkite tinkamu vamzdžių įmontavimu. Norint tai padaryti, Jums prireiks gerų ir kokybiškų įrankių. Vamzdžius patogu pjaustyti smulkiai dantytu pjūklu. Kai nupjaunate vamzdį, būtina nuvalyti drožles ir nušlifuoti aštrius nupjautus kampus – taip bus galima saugiai sujungti vamzdžius nepažeidžiant guminio movos žiedo.

griovimo darbai