Straipsniai » Baldai » Namų jaukumą kuria ir baldai

Namų jaukumą kuria ir baldai
2017-12-19

Kiekvieni namai išsiskiria savitu stiliumi ir namų jaukumu. Vieni namų jaukumą kuria pasitelkdami senovinius daiktus, kuriuos randa įvairių pasaulio šalių sendaikčių turguose ar parduotuvėse, kiti stengiasi sukurti modernią aplinką, kurioje vyrauja minimalistinis stilius bei sterilus dizainas, tretieji stengiasi įkūnyti kurią nors praeities epochą, atspindėdami vyraujančius baldų ar sienų tapetų stilius, parinkdami atitinkamas dekoracijas, užuolaidas ir kitus stiliaus elementus.

Nors namuose gali būti daug kambarių, svarbiausia šeimos susibūrimo vieta vis tiek išlieka virtuvė, kurioje susirenkama pavalgyti, pabendrauti, skanauti ką tik iškepto pyrago ir aptarti dienos darbų. Virtuvė jau seniai nebėra vien maisto gaminimo vieta. Virtuvė neatsiejama nuo gražių, stilingų ir funkcionalių baldų, kurie pagyvina visą atmosferą, suteikia jaukumo ir modernumo. Priklausomai nuo pasirinkto stiliaus, virtuvės baldai gali būti pritaikyti prie bendro namų stiliaus arba išsiskirti visiškai moderniu stiliumi. Modernūs baldai namams suteikia šviežumo ir šiuolaikiškumo atspalvį, atspindi naujausias tendencijas ir yra pritaikyti prie šeimos poreikių. Modernius baldus, kurie neužima daug erdvės, dažnai renkasi tokios šeimos, kurios vertina funkcionalumą ir gyvena greitu tempu. Tačiau tos šeimos, kurios vertina ramybę bei namų jaukumą, renkasi kiek kitokį stilių. Čia dažnai vyrauja detalėmis paryškintos namų stiliaus idėjos, suteikiančios žavų, nekasdienį ir savitą atspalvį. Net klasikiniai baldai, kupini kruopščiai išraižytų detalių bei ornamentų, atrodys kur kas gyviau, jei bus paįvairinti asmeninėmis smulkmenomis, primenančiomis šeimos svarbias datas, sukaktis ir gyvenimo įvykius.

Jaukumas iš gyvenimo detalių

Norint turėti jaukius namus reikia iš anksto apgalvoti visas susijusias smulkmenas bei tinkamai išnaudoti visas namų erdves. Geriausiai tai padeda padaryti tinkamai parinkti ir namų bei šeimininkų stilių atitinkantys baldai. Salonuose galima rasti įvairių, net keisčiausioms vietoms pritaikytų baldų, kurie idealiai papildo visą namų atmosferą. Modernūs baldai dažnai sukuria bohemišką įvaizdį.

Namuose tvyranti atmosfera atspindi šeimininkų gyvenimo būdą ir pomėgius. Tie žmonės, kurie nemėgsta gaišti laiko nereikalingoms smulkmenoms, dažnai ir namuose atsisako nereikalingų daiktų, jų nekaupia, o baldus renkasi kuo patogesnius ir atliekančius juo daugiau funkcijų. Tai parodo, kad žmonės gyvena greitu tempu, kokybė bei įvairiapusiškumas yra jų stipriosios pusės. Ir atvirkščiai, žmonės, kurie namams renkasi klasikinius, detalėmis ir raižiniais puoštus baldus, dažnai yra kruopštūs bei atidūs smulkmenoms.

Žinoma, modernūs baldai savaime nesukurs jaukios atmosferos, tam reikia ir šeimininkų pastangų. Namus idealiai pagyvina tinkamai parinktos sienų spalvos ar pakabinti paveikslai, kurie savo ryškiomis detalėmis sukuria spalvų žaismą. Be to, visada miela namuose turėti tokius daiktus, kurie primintų apie praėjusias keliones, šeimos šventes ar svarbius įvykius. Tokią nuotaiką puikiai sukuria įrėmintos nuotraukos, kuriose nufotografuoti retai matomi šeimos nariai, draugai ar giminaičiai. Visi asmeniniai prisiminimai gali tapti namų interjero dalimi, puikiai papildančia visą namų stilių bei kuriamą jaukią namų atmosferą.

Virtuvės baldai (produkcija): https://currus.lt/virtuves-baldai/