Straipsniai » Baldai

Baldai pagal užsakymą – 5 privalumai

2019-01-08
Baldai pagal užsakymą – tai tokie baldai, kurie gaminami kiekvienam užsakovui individualiai, pagal jo pageidavimus ir pan. Lyginant su iš anksto pagamintais baldais, jie dažnai yra brangesni, tačiau už individualų dizainą reikia mokėti. Baldai pagal užsakymą – garantija, kad būsite išskirtiniai, nes niekas kitas neturės tokių pačių baldų. Kai kurie žmonės tai sieja su ekstravagantiškumu, prabanga, tačiau tai tikrai ne visada yra tiesa.

Stilingi baldų-transformerių sprendimai įrengiant nedideles patalpas

2016-02-26
Baldai-transformeriai jau neretas pasirinkimas gyvenančiųjų nedideliuose namuose, kadangi padeda regimai sutaupyti daug vietos. Tačiau dažniausiai tai būna labai praktiški, ne itin išvaizdūs baldai, kurių praktinė pusė stipriai užgožia estetinę vertę. Šį kartą padėsime ieškoti elegantiškų sprendimų, siekiant nedidelę patalpą paversti funkcionalia ir stilinga.

Odiniai baldai – geras pasirinkimas?

2016-01-15
Susikurti svajonių namus gali būti sunku. Juk reikia apgalvoti labai daug kriterijų. Vienas jų – kokie baldai namuose tinka labiausiai? Odiniai svetainės baldai sulaukia gana daug dėmesio. Kol vieni teigia, kad oda – stilingas ir ilgaamžis pasirinkimas, kiti tvirtina, kad prižiūrėti odinius baldus gali būti labai sunku. Tai kaip yra iš tiesų?

Stalviršiai: ką svarbu apgalvoti prieš išsirenkant?

2015-12-22
Baldų gamybos pramonė šiandien siūlo daug įvairių sprendimų ir jei apie tam tikrus prieš daug metų nieko nebuvome girdėję, tai šiuo metu pasirinkimo galimybės yra gerokai didesnės. Dėmesio verti yra ir stalviršiai – puiku pasirinkimas kiekvienai virtuvei. Belieka tik sužinoti, ką reikia apgalvoti, norint jį išsirinkti.

Kaip pasirinkti biuro baldus?

2015-12-10
Susikurti norimą namų interjerą nebus sunku, jeigu tiksliai žinosite, ko pageidaujate. Pateikiame naudingų patarimų.

Lentynų idėjos namams

2015-11-11
Svajojate atnaujinti namų interjerą ir ieškote įdomaus, nestandartiško sprendimo, kaip gražiai susidėti nemažai daiktų, kurių nesinori slėpti? Geriausiu sprendimu gali tapti... lentynos!

Kaip viename kambaryje įrengti atskiras vaikų erdves?

2015-11-04
Nuosavas kampelis namuose - būtina sąlyga, jog gerai jaustumėmės. Jei galimybės neleidžia kiekvienam vaikui įrengti atskiro kambario, pasistenkite sukurti jaukias individualias erdves, atžaloms gyvenant viename kambaryje.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lovą?

2015-10-26
Lova – tai turbūt svarbiausias baldas mūsų namuose, kadangi būtent čia mes ilsimės ir miegame, tad nuo to priklauso mūsų savijauta. Apie ką būtina pagalvoti renkantis šį baldą?

Sandėliavimas – paslauga norintiems laikyti daiktus saugiai

2015-10-23
Kada sandėliavimo paslaugos tampa nepakeičiama išeitimi ir ką turi užtikrinti tokias paslaugas teikiančios įmonės?

Kokiais būdais galima pervežti siuntinius į Angliją?

2015-10-19
Pastaruoju metu vis daugiau žmonių naudojasi siuntinių pervežimo paslaugomis. Ypač tai aktualu tiems žmonėms, kurių giminės gyvena užsienyje – dažnai norisi nusiųsti dovanėlę ar kokį svarbų daiktą, o tuomet verta apgalvoti, kaip tai padaryti geriausiai. Pateiksime jums keletą variantų.

Kaip išsirinkti kokybišką šaldomą stalą?

2015-10-19
Apie tai, koks šaldymo stalas laikomas kokybišku.

Kaip sutaupyti vietos įrengiant namus?

2015-10-19
Ne kiekvienas galime pasigirti itin dideliais namais, kur turime daug atliekamos vietos ir galime jaustis patogiai. Kaip įsikurti mažoje erdvėje, jog nesijaustume suvaržyti?

Kaip galite atlikti DNR testą?

2015-10-08
Suprantama, kad DNR testas tikrai nėra labai kasdieniškas dalykas, bet faktas, jog daliai žmonių būtent šio testo atlikimas gali išspręsti tikrai labai rimtas problemas. Būtent apie DNR testo atlikimą šiandien ir kalbėsime, aptardami pagrindinius šio proceso atlikimo žingsnius.

Vidaus durų pasirinkimo galimybės

2015-09-25
Vidaus durims keliami mažesni reikalavimai negu renkantis gaminius eksploatavimui lauke. Tad įsigyjant vidaus duris galima laisviau varijuoti, priklausomai nuo individualių poreikių ir kuriamo interjero dizaino. Kokia šiuo metu yra vidaus durų rūšių pasiūla ir kokiomis savybės jos pasižymi?

Kaip išsirinkti tinkamus baldus savo virtuvei?

2015-09-09
Ketinate išsirinkti naujus baldus savo virtuvei? Naujų namų interjero projektavimas gali būti sudėtingas procesas, tačiau taip pat ir malonus – viskas priklauso nuo to, ar tinkamai rinksitės ir nedarysite tų klaidų, kurias daro nepatyrę pirkėjai.

Padangų panaudojimo galimybės

2015-09-04
Vienas iš automobilio paruošimo žiemai momentų – vasarinių padangų keitimas žieminėmis. Dažnai vairuotojai nežino, kaip elgtis su senosiomis, jau nebetinkamomis eksploatuoti padangomis, todėl šias galime pamatyti išmestas parkuose, miškuose ir pan. Pateikiame įdomių idėjų, kaip galite panaudoti senas padangas.

Kaip parinkti tinkamus baldus moksleivio darbo vietai?

2015-08-27
Rugsėjo pirmoji jau ne už kalnų ir vis arčiau artėjant naujiems mokslo metams, pats laikas susirūpinti, kur jūsų mažasis mokslinčius sėdės ir galės mokytis. Tikrai neužtenka nupirkti jam pačią pigiausią kėdę ar tiesiog gražaus dizaino stalą – labai svarbu pasirūpinti, kad vieta būtų patogi sėdėti – tuomet darbo vieta bus saugi, o vaikas jausis patogiai ir jam tai padės tinkamai augti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tobulas miegamasis mūsų poilsiui

2015-08-21
Miegamojo kambarys – vienas maloniausių kambarių, kuriame galime visiškai pailsėti ir atsipalaiduoti. Pabodo senasis jo interjeras ar kai kurios detalės? Sugalvokime, ką nors įdomaus bei praktiško, ir atnaujinkime jį!

Kuriame jaukų balkoną

2015-08-12
Balkonas – dažnai tinkamai neišnaudojama namų vieta, kurią prisijaukinus turėsite puikią individualią erdvę poilsiui.

Idėjos vonios atnaujinimui

2015-08-07
Vonios kambaryje dažniausiai pradedame ir užbaigiame savo dienos ritualus: ryte pasiruošiame naujai dienai, o vakare čia puikiausia vieta atsipalaiduoti. Kad visa veikla taptų dar malonesnė, pateikiame praktiškų ir nesunkiai įgyvendinamų idėjų, kurios pagražins vonią.

Praktiškos ir nesunkiai įgyvendinamos idėjos virtuvei

2015-07-31
Virtuvėje praleidžiame daug laiko, kurio galėtume sutaupyti, jeigu kai kurie dalykai būtų įrengti taip, kaip mums patogiau. Štai keletas idėjų, kurios palengvins darbą virtuvėje, leis sutaupyti vietos ir padės palaikyti tvarką.

Dvidešimt būdų papuošti savo namus, išleidus vos kelis eurus

2015-07-23
Kapitalinis remontas - brangus malonumas. O ypač nesinori leisti daug pinigų, kai gyveni nuomojamame bute. Neprarandantiems vilties papuošti savo aplinką, tačiau turintiems labai ribotą biudžetą, padės kelios paprastos idėjos.

Shabby chic interjero dizaino idėjos Jūsų namams

2015-07-14
Paslaptimi, romantika ir prabanga delkiančio Shabby chic interjero dizaino idėjos Jūsų namams.

Kelios paprastos idėjos, kad Jūsų būstas atrodytų nuostabiai

2015-07-07
Mus žavi nepakartojamai apstatytų kambarių nuotraukos internete, o juk susikurti gražų, savitą interjero dizainą nėra labai sudėtinga, jei žinai mažas paslaptis.

Rankų darbo namų interjero detalės, suteikiančios jaukumo

2015-06-18
Nesunkiai įgyvendinamos namų interjero idėjos, kurias sukursite savo pačių rankomis.

Kaip nesuklysti renkantis namų apšvietimą?

2015-06-05
Mūsų šalyje, kur saulės šviesa ir šiluma galime pasidžiaugti tikrai ne didžiąją metų dalį, o sulaukiame daugiau niūrių, apsiniaukusių dienų, namų apšvietimas yra labai svarbus.

5 lengvai įgyvendinamos idėjos, kad mažas kambarys atrodytų didelis

2015-05-27
Naudingi patarimai, kurie, neišleidžiant daug santaupų, padės mažą erdvę įrengti taip, kad ji regimai atrodytų didesnė.

Kuo pakeisti nusibodusius interjero elementus

2015-05-21
Naujos idėjos Jūsų namams.

8 pavėsinių idėjos

2015-04-14
Artėjant vasarai vis daugiau laiko praleidžiame lauke, o vasaros metu būti gryname ore norėsis dar labiau. Jeigu turite vietos savo nuosavo namo ar sodo kieme, galite įsirengti pavėsinę.

10 ultramodernių pramoninių pastatų

2015-04-08
Manoma, kad fabrikai ir gamyklos – tai utilitarinio pobūdžio pastatai, kurių išorinių fasadų estetinė pusė neturėtų būti vertinama. Tačiau ilgainiui ir šie statiniai virsta architektūros šedevrais.

Kultiniai namų interjero elementai

2015-03-23
Laiko patikrinti daiktai padeda tuomet, kai sunku susigaudyti šiuolaikinių baldų įvairovėje, o kokybiškiems pasiūlos tyrimams laiko nėra. Šie daiktai išlaikė laiko išbandymą ir tapo dizaino simboliais. Baldai gali pasirodyti labai pažįstami, greičiausiai matėte juos žurnaluose ar filmuose. Žinoma, dėl savo "žvaigždės statuso" jie gali kainuoti neįtikėtinai daug.

Kaip nebrangiai sukurti prabangią virtuvę?

2015-02-03
Įrenginėjant naują virtuvę arba remontuojant senąją reikia pasirūpinti ne tik naujais baldais ir buitine technika, bet taip pat ir visu bendru interjeru. Juk šioje patalpoje praleidžiama gana daug laiko, todėl norisi, kad virtuvė būtų jauki ir estetiška. Vis dėlto virtuvės remontas reikalauja gana didelių investicijų, todėl siekiant sutaupyti mes jums pateikiame keletą puikių patarimų, kaip nebrangiai sukurti prabanga tviskančią virtuvę stipriai netuštinant piniginės.

Originalios lauko grindinio idėjos

2015-01-21
Labai dažnai namo savininkai, kurie stato naują arba remontuoja seną pastatą, ilgai svarsto, kaip sutvarkyti aplinką. Juk reikia labai gerai pagalvoti ne tik apie kiemo apželdinimą, bet ir apie grindinio dangą. Ji turi būti ne tik patvari ir ilgaamžė, bet ir puošti kiemą ar net būti pagrindiniu jo akcentu. Šiuo metu populiariausia danga yra betoninės ar klinkerinės trinkelės, įvairūs akmenys, skalda ar net medžio plokštės.

Lauko pavėsinė: kur ir kaip statyti?

2014-07-29
Turbūt sunku įsivaizduoti jaukesnį poilsį už ramius vasaros vakarus su šeima dailioje lauko pavėsinėje. Nors visus mūsų lūkesčius atitinkančią užuovėją gali pastatyti šios srities profesionalai, vis daugiau žmonių statybomis užsiima patys. Iš tiesų, turėdami būtinų žinių bagažą, statyboms skirtas priemones ir šiek tiek laiko, galime džiaugtis jaukia užuovėja vidiniame namo kieme. Pavėsinės dizainas priklauso nuo šeimininko finansinių galimybių ir kūrybiškumo, tačiau dažniausias gyventojų pasirinkimas – medinė vidutinio dydžio pavėsinė.

Gražūs lauko baldai puošia kiekvieną kiemą

2014-05-26
Gražūs, kokybiški, patogūs, racionaliai parinkti lauko baldai jūsų kieme užtikrins gerą nuotaiką ne tik jums, bet visai šeimai bei namuose apsilankantiems svečiams. Norėtumėme šiandien pateikti keletą patarimų, kaip tinkamai išsirinkti lauko baldus ir kokios yra naujausios šių metų tendencijos, atkeliavusios į Lietuvą.

Kaip išsirinkti čiužinį?

2014-04-14
Psichologai tvirtina, kad mūsų darbingumas ir gera nuotaika tiesiogiai priklauso nuo to, kaip išsimiegame. Be to, ramus ir kokybiškas miegas padeda palaikyti puikią savijautą, stiprina mūsų imunitetą, gerina atmintį. Tiesa, kiekvieno žmogaus miego poreikiai skiriasi, todėl ieškoti idealaus čiužinio privalote ne tik aiškiai apsibrėžę savo lūkesčius, bet ir sąžiningai įvertinę savo kūno sudėjimą.

Ar egzistuoja klasikiniai baldai?

2014-04-03
„Klasika visada madinga“ – taip pasakę, ko gero, nesuklystume: mados, stiliai keičiasi, o klasika išlieka ilgam. Tai, kas geriausia, tai, kas ilgainiui nugula detalėse, tampa stiliaus etalonu ir pavyzdžiu, kuriuo norime sekti, su kuriuo lyginame naujoves. Puikiai suvokiame, kas yra klasikinė muzika, o ar baldus galėtume pavadinti klasikiniais?

Kokie yra pagrindiniai nuotekų valymo įrenginių pranašumai

2014-03-17
Nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai yra reikalingi tuomet, kai jūs gyvenate tokioje vietovėje, kur nėra jokios galimybės prisijungti prie centrinės kanalizacijos. Tuomet jūsų namui reikia individualaus sprendimo, kuriuo būtų galima nesunkiai gauti naudos – jūsų biologinės atliekos turi būti pašalintos užtikrintai ir saugiai, o jeigu įmanoma, taip pat ir perdirbtos.

Naujausios virtuvės interjero tendencijos

2014-03-17
Patalpų bei baldų dizainas keičiasi kiekvienais metais. Bendrosios tendencijos išryškėja dar praėjusiais metais ir laiko eigoje vis labiau įsitvirtina. Kalbant apie virtuvės dizaino tendencijas, jas galima pamatyti pavarčius interjero dizaino katalogus, nuėjus į baldų parodas, pavarčius apie namus rašančius žurnalus bei interneto tinklalapius. Norime su jumis pasidalinti svarbiausiomis šių metų virtuvės interjero tendencijomis.

15 originalių idėjų įsirengti knygų lentyną

2014-02-06
Žinios apie interjero dizaino pagrindinius aspektus tikrai pagelbės tiems, kurie domisi savo gyvenamosios erdvės keitimu. Tačiau ne visuomet įmanoma būti pajėgiu visose srityse. Jei pritrūkote idėjų ar ryžto, visuomet galite kreiptis į šios srities profesionalus. Vis dėlto net ir tai gali nepadėti, jeigu pats vis negalite apsispręsti dėl konkrečių interjero pakeitimų – formų, spalvų, medžiagų, apšvietimo.

Kokią lovą išrinkti mažyliui?

2014-01-10
Teigiama, jog kūdikis miegodamas auga. Miegas ypač svarbus augančiam organizmui. Tačiau net ir mažyliui miegant jo tyko įvairūs pavojai, todėl viena iš pagrindinių tėvelių pareigų – pasirūpinti, jog vaikutis ilsėdamasis jaustųsi saugiai ir patogiai.

33 nuostabios idėjos, pakeisiančios jūsų interjerą

2013-12-10
Norite sukurti svajonių interjerą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Kai kurie iš mūsų vertina modernius ir praktiškus baldus, kitiems labai svarbi spalvų dermė, o dar kitam užtenka biliardo stalo virtuvėje.

Provanso stiliaus interjeras. Kaip susikurti?

2013-12-09
Provansas ne tik nuostabia gamta išsiskiriantis regionas, bet ir savitas stilius. Tad pakalbėkime išsamiau apie Provansą kaip interjero stilių, kurį labai mėgsta tiek dizaineriai, tiek ir paprasti žmonės.

Šiuolaikiniai baldai - baldai transformeriai

2013-06-13
Šiuolaikinė baldų pramonė sunkiai įsivaizduojama be naujausių technologijų panaudojimo, o šių galimybių ir stebinančių dizainerių sumanymų dėka pagaminami įvairiausių formų ir funkcijų stilingi, patogūs bei ilgaamžiai baldai.

2013-ųjų metų baldų mados tendencijos

2013-06-13
Ko gero kiekvienas savo namuose nori jaustis patogiai ir jaukiai, maloniai leisti laisvalaikį ar priimti svečius. Kartais, atrodo, užtenka kelių prisiminimus keliančių detalių ir būstas tampa savu bei savitu. Tačiau šalia to lygiai taip pat svarbi yra ir gyvenamojo ploto stilistika. Vieniems patinka klasikinė, įprasta aplinka, kiti gi mėgsta šiuolaikišką dizainą.