JA JA DECOR, UAB
Adresas Adresas:
Algirdo g. 26, LT-03218 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(698) 43002
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
302751881
PVM kodas PVM kodas:
LT100006755613
Veiklos apibūdinimas:
Interjero dizainas. Interjero detalės. Baldai.
Specialūs pasiūlymai:
Darbuotojų patyrimu ir rankų šiluma galime pakeisti Jūsų būsto aplinką.
Vartotojų įvertinimas:

5 / 5 (įvertino 1 )

Informacija

JA JA DECOR, UAB
Įmonės kodas 302751881
Algirdo g. 26, LT-03218, VILNIUS (698) 43002
janina@jajadecor.lt
www.jajadecor.lt

Įmonės pristatymas

Paslaugos:
Interjero dizaino paslaugos - bendradarbiaujant su architektais bei dizaineriais galime pasiūlyti interjerų projektus įsiklausant į kliento pageidavimus, naudojant įvairias apdailos medžiagas ir dekoravimo technikas.
Statybos apdailos darbai - atliekame vidaus apdailos darbus (įrengiame gipso lubas ,pertvaras, sienas, glaistome (turime glaistymo aparatą) dažome, įrengiame įvairias grindų dangas, galime atlikti santechnikos prietaisų sumontavimo ir pajungimo darbus.
Įtempiamos lubos - tai šiuolaikiška technologija, kurios pagalba galime išvengti dulkių, gipso kartono montavimo, išvengti lubų trūkių ir sutaupyti brangaus laiko ir darbo sąnaudų. Plėvelių spalvų spektras yra labai platus. Naudojamos prancūziškos ir vokiškos plėvelės – jos yra matinės, satininės, blizgios, peršviečiamos, su pasirenkamais piešiniais (ART). Galime užsakyti ir sumontuoti tekstilines įtempiamas lubas.
Kilimai pagal užsakymą - su tekstilės dizaineriais galime suprojektuoti ir išausti rankų darbo kilimus, bei ištapyti ant užuolaidų šilko pasirinktus piešinius bei ornamentus.
Sienų, lubų dekoravimo darbai - dekoruojame itališkomis medžiagomis ekologiškomis aplinkai ir žmogui, pasirinktomis technikomis, pagal katalogus arba pagal individualius projektus. Važiuojame į objektus, patariame, pasiūlome tinkamiausią variantą.
Vitražų gamyba - bendradarbiaujame su vitražo dailininku ir gamintojais pagal individualius užsakymus (pertvarose, languose, šviestuvuose, duryse ir kitur).
Baldai - tai labai patogūs Amerikos gamintojo Michail Amini baldai (svetainės, miegamojo, valgomojo, įvairūs servantai, komodos ir kiti baldai) pagal pasirinktą rūšį ir katalogą. Natūralaus masyvo raižyti baldai atitinka kokybės ir kainos santykį. Galime pasiūlyti Kanadietiškus surenkamus kedro medienos namus (klasikinio bei šiuolaikiško dizaino)

Prekių ženklai

LINDAL, OIKOS, CANDIS, ALTEZA, ORAC DECOR, CLASSIC LINE DECOR, DECOR MAISON, OMEXCO.

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį