GERHARD PETRI VILNIUS, Lietuvos ir Vokietijos UAB (GPH)
Adresas Adresas:
Naugarduko g. 96, LT-03202 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(666) 11211
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
110675812
Veiklos apibūdinimas:
Elektrotechnikos gaminiai pramonei ir civilinei statybai! Geri kontaktai atsiperka!
Vartotojų įvertinimas:

4.5 / 5 (įvertino 2 )

Informacija

GERHARD PETRI VILNIUS, Lietuvos ir Vokietijos UAB (GPH)
Naugarduko g. 96, LT-03202, VILNIUS (666) 11211

Įmonės pristatymas

Bendrovė Nexans Power Accessories Germany GmbH, įsteigta 1958 m. Vokietijoje, yra el. kontaktinių aksesuarų žemos ir vidutinės įtampos elektros linijoms gamybos lyderis. Nuo 2002 m. priklauso Nexans kompanijai. Prieš keliolika metų įmonė atidarė naujus filialus Bulgarijoje, Čekijoje ir Lietuvoje.
Pagrindiniai GPH klientai yra įmonės, dalyvaujančios elektros tiekimo versle, tokios kaip elektros skirstomieji tinklai, elektrinės, elektros montavimo įmonės, pramonės įmonės ir panašiai. Taip pat geležinkelių sistemos, metro bei kitos.
Mes gaminame ir tiekiame tiesiai iš savo sandėlio platų el. kontaktinės armatūros asortimentą – presuojamus vamzdelius ir antgalius, kabelius iš vario ir aliuminio pagal DIN standartą iki 30kV, varžtinius antgalius aliumininiams ir variniams kabeliams, kištukinius antgalius, sujungiklius. Siūlome platų asortimentą galinių ir jungiamųjų movų plastikiniam ir alyvinam kabeliui, pereinamąsias movas, įžeminimo komplektus.Taip pat kuriame specialius gaminius netipiniams sprendimams, net ir tuo atveju, kai užsakomų gaminių kiekis nėra didelis. Dėka ilgametės patirties GPH klientams siūlo pažangiomis technologijomis paremtus sprendimus. Naujovės įmonės asortimente – LED šviestuvai, LED lemputės, LED juostos ir jų aksesuarai. Mus galite rasti didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o savo prekes klientams pristatome visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Mūsų šūkis: Geri Kontaktai pasiteisina!
Įmonė rūpinasi savo gaminių kokybe bei aplinkosauga, tą patvirtina suteikti sertifikatai ISO 9001 bei ISO14000.

Prekių ženklai

Nexans Power Accessories, Tyco Electronics, GPH, Cembre, Kyoritsu, Cembre, Lancier Cable GmbH, Simon, KLUS,Teelectronics

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį